Velký výběr zeláků všech tvarů a objemů...

Koronavirus aktuálně

Aktualne 18.8.   Tak po relativně svobodném létě nám opět přituhuje. Zatím to vypadá, že se od září z nejasných důvodů opět budeme muset vybavit nenáviděnými náhubky.  Je možné, že se jako už mnohokrát předtím avizované opatření změní nebo zruší, v což doufáme, ale přesto buďte připraveni.

Aktuálně 19.5.: Je nám jasné, že s přicházejícím létem a zvyšujícími se teplotami je nošení "náhubků" pro mnoho z nás obtěžující. Nicméně vládní nařízení o jejich nošení na veřejných místech je stále v platnosti a my jako provozovatelé obchodního místa jsme povinni toto nařízení respektovat, ať se nám líbí nebo ne. Proto prosíme: rouška není klobouk, nesundávejte ji při vstupu do prodejny a nechte si roušku na obličeji i když hovoříte s prodávajícími. Děkujeme !

Žhavá novinka: od 27.4. máme otevřeno i oddělení ELEKTRO. Naklizeno a naboucháno zbožím ! Příjďte se podívat, chyběli jste nám :-)))

 

Dobrý den, od úterý 14.4. máme  v prodejně Domácí potřeby - kuchyňka otevřeno dle standardní otvírací doby, t.j  8.30 - 12.00 a 13.00 - 17.00

V prodeji  jsou kromě běžného sortimentu i úklidové, desinfekční a ochranné prostředky proti koronaviru.

Skladem máme i  respirátory třídy FFP2 s výdechovým ventilem a protože dorazila již nová dávka v již trochu zklidněném období, můžeme nabídnout

příjemnou cenu 199,- Kč. 

Ten koronáč je prevít, možná se bude vracet, tak buďte tentokrát připraveni !!!

 

Pro ochranu Vašeho i našeho zdraví jsou v prodejně zavedena následující hygienická opatření:

 

Pokud dojde ke kumulaci více osob v prodejně, vyčkejte venku na vyzvání ke vstupu.

Vstup do prodejny pouze s rouškou, kterou v si obchodě nesundávejte.

Dodržujte rozestupy minimálně 2 metry.

Pokud to není nezbytné, na zboží nesahejte.

Akceptujeme hotovost i karty, přičemž s hotovostí manipulujeme pouze v rukavicích a zařízení na zadávání PIN u platby kartou po každém zákazníkovi desinfikujeme.

Dále pravidelně desinfikujeme kliky vstupních dveří.

Řiďte se pokyny prodávajícího.

 

Prosíme, dodržujte pokyny, protože zdraví je to nejcennější, co máme. 

Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu