Velký výběr zeláků všech tvarů a objemů...

Koronavirus aktuálně

Aktualne 18.8.   Tak po relativně svobodném létě nám opět přituhuje. Zatím to vypadá, že se od září z nejasných důvodů opět budeme muset vybavit nenáviděnými náhubky.  Je možné, že se jako už mnohokrát předtím avizované opatření změní nebo zruší, v což doufáme, ale přesto buďte připraveni.

Aktuálně 19.5.: Je nám jasné, že s přicházejícím létem a zvyšujícími se teplotami je nošení "náhubků" pro mnoho z nás obtěžující. Nicméně vládní nařízení o jejich nošení na veřejných místech je stále v platnosti a my jako provozovatelé obchodního místa jsme povinni toto nařízení respektovat, ať se nám líbí nebo ne. Proto prosíme: rouška není klobouk, nesundávejte ji při vstupu do prodejny a nechte si roušku na obličeji i když hovoříte s prodávajícími. Děkujeme !

Žhavá novinka: od 27.4. máme otevřeno i oddělení ELEKTRO. Naklizeno a naboucháno zbožím ! Příjďte se podívat, chyběli jste nám :-)))

 

Dobrý den, od úterý 14.4. máme  v prodejně Domácí potřeby - kuchyňka otevřeno dle standardní otvírací doby, t.j  8.30 - 12.00 a 13.00 - 17.00

V prodeji  jsou kromě běžného sortimentu i úklidové, desinfekční a ochranné prostředky proti koronaviru.

Skladem máme i  respirátory třídy FFP2 s výdechovým ventilem a protože dorazila již nová dávka v již trochu zklidněném období, můžeme nabídnout

příjemnou cenu 199,- Kč. 

Ten koronáč je prevít, možná se bude vracet, tak buďte tentokrát připraveni !!!

 

Pro ochranu Vašeho i našeho zdraví jsou v prodejně zavedena následující hygienická opatření:

 

Pokud dojde ke kumulaci více osob v prodejně, vyčkejte venku na vyzvání ke vstupu.

Vstup do prodejny pouze s rouškou, kterou v si obchodě nesundávejte.

Dodržujte rozestupy minimálně 2 metry.

Pokud to není nezbytné, na zboží nesahejte.

Akceptujeme hotovost i karty, přičemž s hotovostí manipulujeme pouze v rukavicích a zařízení na zadávání PIN u platby kartou po každém zákazníkovi desinfikujeme.

Dále pravidelně desinfikujeme kliky vstupních dveří.

Řiďte se pokyny prodávajícího.

 

Prosíme, dodržujte pokyny, protože zdraví je to nejcennější, co máme. 

Děkujeme za pochopení.