Velký výběr zeláků všech tvarů a objemů...

Výrobník sycených nápojů myDRINK

Jediný „sodamejkr“ s odšťavňovačem

 

Máme pro vás unikátní výrobek na domácí přípravu sody, který na rozdíl od ostatních zvládne připravit i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, limonády a dokonce i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky.

Skladem
Kód: 225
Značka: Tescoma
3 699 Kč –27 % 2 699 Kč
Tescoma vyrobnik sycenych napoju
3 699 Kč –27 %

Všechny nápoje připravené ve výrobníku myDRINK jsou bohatě sycené a dokonale promíchané s bublinkami, mají přirozeně intenzivní chuť a můžete je rovnou podávat.

Jak jsme to dokázali? Příprava sody i ochucených nápojů přímo v láhvi je možná díky unikátnímu uzávěru se 2 odvzdušňovacími ventily:

  • modrý ventil je určený pro rychlé odvzdušnění sody, která při otevření ventilu nepění
  • šedý ventil pro pomalé a kontrolované odvzdušnění všech ostatních ochucených nápojů, které vám tak nikdy "nevypění".

Výrobník sycených nápojů myDRINK má elegantní design, špičkové provedení a dodáváme ho s unikátním odšťavňovačem/nálevkou, která přijde vhod pro pohodlné vymačkání čerstvé šťávy z citrusových plodů přímo do láhve.

Odšťavňovač s nálevkou je původní myšlenkou vývojového a design centra TESCOMA a s podobným řešením se na trhu nesetkáte!

Výrobník sycených nápojů je dodáván s lahví pro přípravu 850 ml syceného nápoje a velkou bombičkou s náplní CO2 pro přípravu až 85 l nápojů.

K výrobníku vám přibalíme i recepty pro přípravu drinků Gin Fizz, Aperol spritz, Mimosa, Buck´s Fizz, Hugo atd.

Zpět do obchodu